درباره ما

به نام خدا

شرکت فرازبند

شرکت فرازبند سپاهان در سال ۱۳۷۸ با بهره گیری از دانش فنی مهندسان و کارشناسان مجرب و رعایت ضوابط و معیارهای ایمنی تاسیس گردیده است.
زمینه فعالیت این شرکت طبق اساسنامه عبارت است از: انجام کلیه ی پروژه های فنی ساختمان و تاسیساتی، راهسازی و پل سازی و محوطه سازی، اسکلت فلزی و ساختمان های صنعتی و نصب و راه اندازی تجهیزات تکنولوژیک کارخانجات صنعتی.
شرکت تمام طول فعالیت خود به طور پیوسته در زمینه ی اجرای فعالیت های عمرانی مسکونی، بیمارستانی، اداری، صنعتی، راه و محوطه سازی، پروژه های متعددی برای شرکت های مطرح ایران از جمله فولاد مبارکه اصفهان، سازمان انرژی اتمی، بیمارستان ها، سزمان بورس و اوراق بهادار، کارخانه های سیمان، شهرداری اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان، سازمان تامین اجتماعی، شرکت نفت، شرکت خانه سازی ایران، دانشگاه صنعتی شهرکرد و دانشگاه صنعت نفت اهواز اجرا نموده است. این شرکت با دارا بودن رتبه ۳ تاسیسات و تجهیزات، رتبه ۲ ابنیه و ساختمان و رتبه ۵ راه از سازمان برنامه و بودجه کشور همواره تلاش نموده با استفاده از نیروی کار مجرب و متخصص، تجهیزات و ماشین آلات به روز، واحدهای طراحی و توسعه و کنترل پروژه و تضمین کیفیت مستقر در دفتر مرکزی خود و کارگاه مجهز در محل پروژه ها همراه با رعایت اصول ایمنی و محیط زیستی رضایت کارفرمایان را جلب نماید.